Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


cicek-topu-nasil-yapilir-652x415

Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımızda da sizlere farklı bir çalışma karşınıza getireceğiz. Çiçek topu yapılışı… Evet bu yazımızın konusu çiçek topu nasıl yapılır? resimli anlatımları takip ederek, sizde kolaylıkla çiçek topu yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek topu nasıl yapılır demeyin.

Gerçekten de bu güzel çalışmayı inceledikten sonra sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek süs veya benzeri çalışmaların detaylı anlatımlarını daha önce de paylaştığımızı belirtmeliyim. Hemen bu yazımızın altında yüzlerce örneğe ulaşacaksınız.


Onları da sevecek ve hemen kullanmaya başlayacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmaktan çekinmeyin. Kolay gelsin.

cicek-topu-nasil-yapilir

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

  1. Merhaba ben azeriyim,internetde sayfanizi gordum .Ellerinide emeyinize ve yureyinize saglik,hem bulup palyalwdiklariniz hemde kendi yapdiklariniz icin ,eminim bir cox insana fayda sagliyorsunuz.Allah razi olsun

  2. Safura hanımcığım Allah sizden de razı olsun, bizi takip ediyorsunuz. Sayfamızı beğendiğiniz için teşekkür ederiz. Tanıtım amaçlı bulup buluşturuyoruz. Beğendiğiniz için tekrar teşekkürler. Saygılar Azerbaycan kardeş ülkemize…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*