Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

2

 

Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımızda da sizlere farklı bir çalışma karşınıza getireceğiz. Çiçek topu yapılışı… Evet bu yazımızın konusu çiçek topu nasıl yapılır? resimli anlatımları takip ederek, sizde kolaylıkla çiçek topu yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek topu nasıl yapılır demeyin.

Gerçekten de bu güzel çalışmayı inceledikten sonra sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek süs veya benzeri çalışmaların detaylı anlatımlarını daha önce de paylaştığımızı belirtmeliyim. Hemen bu yazımızın altında yüzlerce örneğe ulaşacaksınız.

 

 

Onları da sevecek ve hemen kullanmaya başlayacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmaktan çekinmeyin. Kolay gelsin.

cicek-topu-nasil-yapilir

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Safura dedi ki:

    Merhaba ben azeriyim,internetde sayfanizi gordum .Ellerinide emeyinize ve yureyinize saglik,hem bulup palyalwdiklariniz hemde kendi yapdiklariniz icin ,eminim bir cox insana fayda sagliyorsunuz.Allah razi olsun

  2. Nuray dedi ki:

    Safura hanımcığım Allah sizden de razı olsun, bizi takip ediyorsunuz. Sayfamızı beğendiğiniz için teşekkür ederiz. Tanıtım amaçlı bulup buluşturuyoruz. Beğendiğiniz için tekrar teşekkürler. Saygılar Azerbaycan kardeş ülkemize…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir