Çiçekli Bebek Battaniyesi Yapılışı

 

 

0

 

Çiçekli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bu yazımızda sizlere çiçekli bebek battaniyesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sunacağız. Bu örneği ören kişi herkese serbest olarak bu anlatımı resimli bir şekilde yapmış. Çiçekli bebek battaniye yapmak isteyen olabilir diye paylaştığımız bu güzel çalışma da resimlerin dışında hemen altta anlatımlı video da yer alıyor.

Onları da inceleyerek nasıl yapacağınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yeni çiçekli bebek battaniye modeli yapmak için sitemizde örnek olarak paylaştıklarımız da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek çok güzel çalışmalara rastlayacağınızı söylemek isterim. Birbirinden güzel bebek battaniye modelleri ile yine karşınızda olacağım. Kolay gelsin.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-P9wRa5XC50

 

 

Sondaki resim http://elifseenn.blogspot.com.tr/ adresinden alınmıştır.

Blanket Floral bébé – Floral Baby Blanket – Floral Babydecke

Daha önce paylaştığımız Keçeden Yapılan Bebekli Broş Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir