Çilekli Lif Modeli Yapılışı

 

 

0

 

Evde Kolay Çilekli Lif Modeli Yapılışı

Birçok lif modeli yapılışı paylaştık. Bu yazımızda ise sizlere çok değişik ve çok güzel bir örnek olan çilekli lif modeli yapılışı ile ilgili resim ve video paylaşımlarında bulunacağız. Sizlerde örneklerini çıkarabilir ve kendinize çok güzel banyo lifleri veya çeyizlik lifler örebilirsiniz.

Bu güzel örneklerden yararlanarak sizde evinizde kolay çilekli lif modeli yapılışını öğrenebilir ve anlatımlı videodan yararlanarak eksik bilgilerinizi giderebilirsiniz. Birçok farklı lif modelini sitemizde paylaştım. Daha değişik lif modelleri gördükçe sizlere sitemizdeki lif modelleri kategorisinde paylaşmaya devam edeceğim.

Bu yazımın sonunda benzer lif örnekleri ile ilgili çalışmaların da linklerini göreceksiniz. Dilerseniz o çalışmalara da göz atın. Sizde evinizde lif yapımı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız ve farklı lif örnekleri ortaya çıkarıyorsanız? lütfen bize iletin ve sizin adınızla paylaşımınızı yayınlayalım.

cilekli-lif-modeli-nasil-yapilir

 

 

cilekli-lif-modeli-nasil-yapiliyor

cilekli-lif-modeli-yapilisi

cilekli-lif-modeli-yapimi

 

strawberry fiber model – modèle en fibre de fraises – Erdbeere Fasermodell

 

 

Daha önce paylaştığımız Kafes Örneği Yapılışı Videolu Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir