ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK

1x1.trans

Çiviyle ipten kalpli tablo yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra duvara tablo olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları yaparken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü yavaş yapılması ve güzel olması için dikkatli olmanız gerekiyor.

Çiviyle tablo yapımı için paylaştığım bu tür çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı çivili tablo çalışmasında kalp veya değişik şekiller yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ışıklı yapanlarda var. Fikir geliştirilmeye açık. Daha değişik ve güzel şekillerde de yapabilirsiniz.

Çiviyle kalpli tablo yapmak için renk kırmızı kullanabilirsiniz. Yada pembe rengi de tercih edebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel eğlenceli çalışmalar ortaya çıkarabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


source

civiyle-ipten-kalpli-tablo-yapmak

FİMO HAMURUNDAN KOYUN KÜPE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*