ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ EŞOFMAN TAKIMI YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

orgu-esofman-takimi4-737x415
Cocuklar-İcin-Orgu-Esofman-Takimi-Yapimi

Çocuklara örgü modern eşofman takımı yapımı

Bugün sizlere çocuklar için yapabileceğiniz çok şık ve modern bir örgü eşofman takımı modeli yapımı göstermek istiyorum. Işıl Hanım’ın detaylı yapım aşamasını bütün ayrıntıları ile verdiği bu takım sizlerinde çok hoşuna gidecek diye düşünüyorum. Bu takımın detaylı yapım aşamasını sizlere aşağıda videolu anlatım olarak da vereceğim.

orgu-esofman-takimi1

Çocuklar için yeni örgü modellerini gördükçe sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün çocuklar için gördüğüm örgü eşofman takımı modelini sizlerle paylaşmak istedim. Kazak, pantolon ve patik olarak yapılan bu üçlü takım çok şık olmuş. Takım üzerine eklenen küçük detaylarda modern bir görüntünün oluşmasını sağlamış.

orgu-esofman-takimi2

Şiş örgüsü eşofman takımı modeli hem kızlar için hem de erkekler için yapılabilecek bir model. Uygun renkler ile yapıldığında kızlarda erkelerde rahatlıkla kullanabilir. Burada kullanılan ip renkleri de çok uyumlu ve şık olmuş. Gri ve beyaz renkler burada ana renkler olarak kullanılmış. Sarı renk ise kenar detaylarda kullanılmış.

orgu-esofman-takimi3

Bu eşofman takımının kazak, pantolon ve patiği ayrı ayrı yapılmış. Ben bu üç farklı örgü modelinin detaylı yapım aşamasını ayrı ayrı videolar ile size vereceğim. Siz burayı takip ederek bu takımı yapabilirsiniz. Işıl Hanım her bir video içerisinde her zaman olduğu gibi çok güzel detaylı bir anlatım yapmış. Örgü örmeye yeni başlayanlar dahi kolaylıkla anlatımları takip ederek yapabilirler.

Örgü eşofman takımı modeli yapımı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*