ANLATIMLI KOLAY BAYKUŞ ÇİZİMİ

Anlatımlı kolay baykuş çizimi arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Öğretici resimli anlatımlar sayesinde kolay resim çizme tekniğini de öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı kolay baykuş çizimi sayesinde çocuklarınıza okul öncesi kolay resim çizmelerini öğretebilirsiniz. Resimli anlatımda baykuş çizimi aşama aşama gösterilmiş.

Sırasıyla önce yuvarlak yapıp, sonra baykuşun diğer hatlarını çizebilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem eğlenceli olup, hem de çocukların gelişimine de yardımcı olmaktadırlar.

Bu sayede küçüklüklerinde çocukları hem sanata, hem el becerilerini yükseltme ve birtakım bilgi birikimlerini de arttırmış oluyorsunuz. Şimdi sizleri anlatımlı kolay baykuş çizimiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kolay-baykus-cizimi

source

 

ANLATIMLI KOLAY KUŞ ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kuş çizimi, adım adım kuş nasıl çizilir ve anlatımlı kuş çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir