ANLATIMLI KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ

Anlatımlı kolay hayvan çizimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Anlatımlı olması sayesinde evde çocuklarınızla birlikte zorlanmadan aşamaları tamamlayarak aynılarını yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımda da yine kolay hayvan çizimleri setini paylaşmıştım. Hem aşamalı göstermesi, hem de adım adım öğretici olması nedeniyle çocukların hem el becerilerini geliştirmede yardımcı olmaktadır.

Hem de eğlenceli zaman geçirerek eğitimlerinde yardımcı olacak kolay çizimleri öğrenmiş olacaklar. Sitemizde daha önceden de kolay çizimleri paylaşmıştım.

Kolay kedi çizimi veya kolay maymun çizimi arayanlar bu resimlerde bulabilirler. Resimli anlatımlar sayesinde nasıl yapıldıklarını hem siz hem de çocuklarınız kısa sürede öğrenebilirler.

 
 

Küçükken böyle imkanlarımız yoktu. En fazla 62 rakamından tavşan yapmayı öğrendik. Ancak şimdiki çocuklar şanslı olup, böyle anlatımlı resimlerle büyüyorlar. Anlatımlı kolay hayvan çizimleri ise şöyle ;

anlatimli-kolay-hayvan-cizimleri

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ RESİMLİ ANLATIMLAR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit hayvan çizimleri, kolay hayvan çiz ve kolay hayvan çizim resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir