ANLATIMLI KOLAY HELLO KİTTY ÇİZİMLERİ

HELLO KİTTY NASIL ÇİZİLİR

Öğretici resim çizimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere anlatımlı kolay hello kitty resimleri çizmek isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım.

Anlatımlı kedi çizimi sonrası hemen arkasından hello kitty çizimi paylaşmak istedim. Hello kitty oyuncak yapmak için daha önce keçeden veya kumaştan yapımını gösteren şablonlar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem kolay yapılışını öğreniyorsunuz. Hem de oyuncak veya resim çalışmaları sayesinde çocuklarınızı mutlu etmiş oluyorsunuz.

Günümüzde çoğu aile pahalı oyuncaklar alarak çocuklarını hem şımartmak da, hem de çok para harcamaktadırlar. Ancak parasız dahi kartondan oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 
 

Benzer birçok kolay oyuncak çalışmasını sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kolay hello kitty çizimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kolay-hello-kitty-cizimleri

source

 

ANLATIMLI KOLAY KEDİ ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kedi çizimi, basit kedi çizimi ve kedi çizimi resimli anlatım hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir