ARABA LASTİĞİNDEN TAHTEREVALLİ YAPMAK

Eviniz bahçeli ise ve arabanızın tekerlekleri eskidiyse bu güzel çalışmayı yapmanın zamanı geldi demektir. Çocuklarınıza pahalı oyuncaklar almak yerine onları hem tutumlu olmaya alıştırabilirsiniz.

Hem de eski eşyaları değerlendirme fikirleri ile onların hayal gücü yeteneklerini açığa çıkarabilirsiniz. Bu yazımda eski araba lastiğinden tahterevalli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde aynısını yapabilir ve evinizin bahçesine çocukların oynaması için çok güzel bir oyun alanı inşa etmiş olursunuz. Yapımının zor olduğunu düşünmüyorum.

Bu yüzden zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Eski lastikten tahterevalli yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı pek hatırlamıyorum.

Ancak bu paylaştığım çalışma tamamen farklı geldi bana, bu yüzden gördüm ve paylaşayım dedim. Şimdi sizleri otomobil lastiğinden tahterevalli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

araba-lastiginden-tahterevalli-yapmak

source

 

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tuvalet kağıdı rulosundan dürbün yapımı, tuvalet kağıdı rulosundan duvar süsü ve tuvalet kağıdı rulosundan etkinlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir