Çocuklar İçin 30 Çılgın Oyun Projesi

Çocuklar İçin 30 Çılgın Oyun Projesi

Uzun zamandır çocuklar için kategorisine paylaşım yapmadığımı fark ettim. Bu yazımda çocuklarınız için düşüneceğiniz 30 güzel ve çılgın oyun projesini paylaşacağım. Birbirinden farklı ve güzel çocuklar için 30 çılgın oyun projesini gördüğünüzde inanamayacağınız türde projelerle karşılaşabilirsiniz. Benzerlerini sizde yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 
 

Çocuklar için kategorisinde yine birbirinden güzel oyun ve oyuncaklarla ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım toplam 30 adet çocuk oyunlarını evinizde sizde benzerlerini yapmalısınız. Projeler içinde ayakkabı kutusundan langırt oyunu yapılışının resimli anlatımı yine sitemizde bulunmaktadır. Benzer oyun projelerinin yapılışlarını bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

source : http://www.fabartdiy.com/30-amazing-ways-to-keep-your-kids-busy-all-summer-long/

children’s games – jeux pour enfants – Spiele für Kinder

 

Evde Bahçeye Basit Süs Havuzu Yapmak - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye küçük süs havuzu yapmak, bahçeye mini süs havuzu ve kleinen Zierteich hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir