Çocuklar İçin El Yapımı Oyuncak Örnekleri

Çocuklar İçin El Yapımı Oyuncak Örnekleri

Bu makalemde sizlere çocuklarınıza evde kolaylıkla yapabileceğiniz el yapımı oyuncakların yapılışlarını paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Çocuklar için el yapımı oyuncak örnekleri arasından istediğiniz çalışmayı sizde evinizde eğlenerek ve kolaylıkla yapabilirsiniz. İlk paylaştığım anlatımlı el yapımı oyuncak çalışması eski çorap ve keçeden yapılmaktadır. Eski çorapları kesip, resimli anlatımdaki gibi hale getirdikten sonra keçe veya başka bir kumaş türü ile yüz kısmını yapıp çocuklarınıza el yapımı güzel bir oyuncak yapabilirsiniz. Diğer resimde ise yine çorap kullanılmış ve çoraptan maymun oyuncak yapılmış.

 
 

Kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. İçini pamuk veya yün türü bir malzeme ile doldurup oyuncak bebeğin şişkinliğini sağlayabilirsiniz. Bir sonraki oyuncak fil çalışması ise keçeden yapılmıştır. Keçeden fil oyuncak yapılışı için verilen örnek şablona göre sizde evde çocuğunuza sevimli fil oyuncakları yapabilirsiniz. Diğer el yapımı oyuncak anlatımında ise keçe veya kumaştan kedi oyuncak yapılışı paylaşılmış. Yine şablonu verilen bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Sondaki iki resimli anlatımda ise yine çorap kullanılmış ve içini istediğiniz bir malzeme ile doldurabilir ve oyuncağınızı şişirebilirsiniz. Alttaki resimli anlatımlardan yararlanarak çocuklarınıza son derece sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kullanılan malzeme sadece bir çorap ve iğne iplikten oluşuyor. Evinizde bu güzel el yapımı oyuncakları sizde yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. El yapımı oyuncakları yapıp evinizde süs objesi olarak da kullanabilirsiniz. İnanın çalışma sonucunda çok mutlu olacağınız güzel sonuçlar ortaya çıkacaktır. Kolay gelsin.

 

Keçeden Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. door seals, joints de la porte ve keçe kapı süsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir