ESKİ ÇORAPLARDAN YILAN OYUNCAK YAPMAK

Çocuklarınıza sürekli pahalı oyuncaklar almaktan bıkmadınız mı? işte sizlere eski çoraplardan yılan oyuncak yapmak için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evde çocuklarınızın giymedikleri veya eskiyen rengarenk sevimli çorapları kullanarak çok güzel oyuncak yılan yapabilirsiniz.

Malzemeleri oldukça basit olan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yaparken dahi keyifli zaman geçireceğinizi söyleyebilirim. Hatta size önerim çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı yapın.

Böylece hem onlara evde basit şeylerden dahi çok güzel harika oyuncaklar yapılacağını gösterin. Hem de pahalı pahalı oyuncaklar alıp onlardan kısa sürede sıkılmalarının da önüne geçebilirsiniz.

Çoraptan yılan oyuncak yapmak için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Çorapları resimli anlatımdaki gibi kestikten sonra yılanın yüzünü kendinize göre değiştirebilir ve gözlerini ister kırtasiyeden satın göz takımı alıp yapabilirsiniz.

 
 

İsterseniz de düğmeden yapabilirsiniz. Sonuç olarak çok güzel ve eğlenceli bir çoraptan yılan oyuncağınız olmuş olacak. Kolay gelsin.

eski-coraplardan-yilan-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1712.html

 

EVDE KOLAY PRENSES SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 13 yaş saç modelleri, 15 yaş saç modelleri ve 16 yaş saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir