Evde Karton Rulodan Yapılan Çalışmalar

Evde karton rulodan yapılan çalışmaları daha önce de yapımını anlatan resimli anlatımlar şeklinde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere toplu olarak yapılan çalışmaları gösteren bir resim paylaştım.

Umarım işinize yarar. Çünkü yapımını gösteren bir resimli anlatım yok. Sadece tuvalet kağıdı rulosundan yapılanları işlemişler. Sitemizde hatta bu yazımın hemen altında karton rulodan yapılan oyuncak veya diğer çalışmaların örnekleri karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilir ve sitemizdeki resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Gerçekten evimizde işi bitince attığımız malzemelerden o kadar güzel geri dönüşüm veya değerlendirme çalışmaları oluyor ki, inanın ben bile bazen gördüğümde çok şaşırıyorum.

 
 

Bu yazımda da paylaştığım çalışmada yapılan oyuncaklar veya örnek çalışmalar gözüküyor. Sizde aynılarını yapabilir ve sitemizde yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-karton-rulodan-yapilan-calismalar

source : http://stylowi.pl/41762739

 

Tül Kumaştan Yapay Gül Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay gül yapmak, evde kumaştan çiçek yap ve evde kumaştan kolay çiçek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir