Evde Kartondan Mickey Mouse Taç Yapmak

Evde daha çok çocuklarınızın hoşuna gidecek güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesini kalın keçeden veya kartondan yapabilirsiniz. Ben kartondan dedim ama farklı malzemeden de yapabilirsiniz. Sağlam olması açısından karton kullanabilirsiniz.

Evde kartondan mickey mouse taç yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki gibi öncelikle malzemeleri temin ederek işe koyulabilirsiniz. Kız çocuklarına aldığınız taç, yapıştırıcı, keçe veya karton, kalem, makas malzemelerini temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi mickey mouse taç yapmak için kulak kısmını yapma işlemi ile başlayabilirsiniz.

 
 

Kulakları yaptıktan sonra taca yapıştırıp, hemen çocuklarınız kullanmaya başlayabilir. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile çocuklarınızı hem mutlu edeceksiniz. Hem de hayranı oldukları çizgi film kahramanı mickey mouse taç sahibi olacaklar. Şimdi sizleri evde keçeden mickey mouse taç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kartondan-mickey-mouse-taç-yapmak

source : http://stylowi.pl/17723846

 

Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde elbise nasıl süslenir, evde kalp süsü yapmak ve evde kazak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir