EVDE KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK

Evde çocuklar için kızılderili çadırı yapmak isteyenlere çok güzel ve kolay yapılan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Yapımı oldukça kola yolan bu çalışma da yapmanız gereken malzemeleri temin ettikten sonra sırasıyla adımları uygulamak.

Tahta veya çubukları temin ettikten sonra çadır için kullanacağınız kumaşı iyi seçmenizde de fayda var. Evde kızılderili çadırı yapmak için daha önceden paylaştığım çalışma karşınıza çıkacaktır.

Onu da inceleyerek çocuklarınız için daha farklı çadır yapmayı da öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız her zaman bu tür kendilerini huzurlu hissettikleri küçük minyatür ev çalışmalarını sevmiştir.

Küçükken bizde köylerde divanların altına girer ve orayı kendi evimizmiş gibi hissederdik. Hatta kuytu köşe varsa oraya divan örtüsü yada kapatmak için tül perde türü şeylerle kapatır kendimize minik evler yapardık.

 
 

Bu çalışma sayesinde daha modern daha güzel görünüme sahip çadırlarla çocuklarınızı sevindirebilir ve eğlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kızılderili çadırı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kizilderili-cadiri-yapmak

source : pinterest.com

 

HAVLU KENARINA KURDELE SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. havlu kenarı boncuk süsleme, havlu kenarı dantel süsleme ve havlu kenarı kurdele süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir