Evde Kolay Oyuncak Ayı Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay oyuncak ayı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kumaştan oyuncak ayı çalışmasının tüm detayları verilmiş. Hatta şablon halinde çalışmayı bilgisayarınızdan çıktı alabilir ve yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Evde kolay oyuncak ayı yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki tarifi sizde evde uygulayabilir ve aşamaları tek tek yaparak kolay oyuncak yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kumaştan oyuncak yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine çok güzel bir oyuncak ayı yapma çalışması anlatılıyor. Resimli anlatımda tüm parçaların nasıl birleştirileceği ve dikileceği aşama aşama gösteriliyor.

Yapmanız gereken tek şey malzeme olarak kumaş veya polar kumaşı türünde bir malzemeyi şablona göre kesmek. Daha sonra iğne iplik ile parçalara ayırdığınız kumaştan oyuncak ayının kolunu, bacağını ve gövdesini birbirine dikmek. Oyuncak ayının içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan oyuncak ayı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-kolay-oyuncak-ayi-yapmak

Evde polar kumaşından veya farklı bir malzemeden oyuncak ayı çalışmasını yapabilirsiniz. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve bu sevimli oyuncak ayı çalışmasını tamamlayabilirsiniz. İçini yün veya pamuk ile doldurabilir ve oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Dışarıdan aldığınız oyuncakların nasıl yapıldığını bilemezsiniz. Bazen çocuklarımızın sağlığını tehlikeye atabilirler. O yüzden bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek sizde harika çalışmalar yapabilirsiniz.

 

Polar Kumaşından Oyuncak Tilki Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde oyuncak tilki nasıl yapılır, evde oyuncak tilki yap ve fabric toy fox hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir