EVDE KOLAY PRENSES SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Evde kız çocuklarınıza özellikle düğün, nişan veya doğum günlerinde yapabileceğiniz çok güzel ve kolay bir saç modelinin tarifini resimli anlatım olarak paylaştım.

Anlatımlı resimlerde yer alan güzel kızımız gibi sizde güzel kızlarınızı daha da güzel ve prenses güzelliğine kavuşturabilirsiniz. Bazen çok karmaşık saç modelleri paylaştıklarını görüyorum.

Ancak yapımı oldukça zor ve karışık olduğu için fazla ilgi çekmediklerini düşünüyorum. Bu yazımda paylaştığım prenses örgü saç modeli yapmak için resimli anlatımda tüm detayları güzel kızımız anlatmış.

Sizde evinizde okula giden kız çocuğunuza veya yetişkin kız çocuğunuza bu güzel saç modelini yapmayı uygun görebilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve eğlenceli bir saç modeli olduğu için yeğenlerime de bu saç örgüsünü önerdim.

 
 

Hatta beğendiklerini ve yapacaklarını söylediler. Gerçekten güzel bir saç modeli örneği ve sizde mutlaka yapmalısınız. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-prenses-sac-orgu-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6847.html

 

ÖRGÜDEN KALPLİ ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anahtarlık örgü kalp yapmak, el işi anahtarlık yapmak ve evde kolay anahtarlık yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir