Evde Kolay Sünger Bob Boyama Resimleri – Sünger Bob Boyama Kitabı

Evde Kolay Sünger Bob Boyama Resimleri – Sünger Bob Boyama Kitabı

Bu yazımda sizlere daha doğrusu çocuklarınız için 25 adet birbirinden güzel ve farklı sünger bob boyama çizimleri paylaşacağım. A4 kağıdına çıktı alarak, çocuklarınız için bir kitap haline getirebilirsiniz. Çocuklar boyama yapmayı çok severler. Özellikle de sevdikleri çizgi filmlerin karakterlerini boyamayı daha çok severler. Evde kolay sünger bob boyama resimleri olarak bu yazımda sizlere tam tamına 25 adet sünger bob boyama resim şablonları paylaşacağım.

 
 

Çocuklarınıza bu resimleri çıktı alıp, boyamalarını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz A4 kağıdına, isterseniz de bir kırtasiyede A3 kağıdına da çıktılarını alıp, büyük boyama sayfaları haline getirebilirsiniz. Çocuklarınız bu boyama resimlerini çok sevecekler. Özellikle de sünger bob karakterini çok sevdikleri için eğlenerek resimleri boyamak isteyecekler.

Sponge Bob coloring – Sponge Bob farve – Sponge Bob coloriage

 

Evde Kolay Plastik Kaşıklardan Mavi Ayna Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plastik kaşıktan ayna yapımı, evde plastik kaşıklardan mavi ayna yapılışı ve evde plastik kaşıktan ayna yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir