Evde Kumaştan Kalemlik Yapmak

Evde kolay yapılan çalışmalara ek olarak bu gün paylaşacağım projede çok güzel bir kalemlik yapımı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Kendin yap projelerini her gün sizlere araştırarak paylaşıyorum.

Evinizde işinize yarayacak çalışmaları paylaşıyorum ki, hem fazla masrafsız çalışmaları öğrenin. Hem de monoton geçen hayatınıza renk katacak bilgiler edinin. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmada ise evde kumaştan kalemlik yapmak isteyenler için çok şık ve kolay anlatıma sahip bir proje paylaştım.

Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve aşamaları paylaşılmış. Yapmanız gereken kalemlik yapacağınız kumaşı seçmek ve makas, iğne iplik ve birazcık yün yada pamuk ile çalışmayı tamamlamak.

 
 

Eminim ki evde kolaylıkla kalemlik çalışmasını yapabileceksiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan kolay kalemlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-kalemlik-yapmak

source : http://stylowi.pl/4702079

 

Kadife Kumaştan Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit çanta yap, evde kolay çanta yap ve evde makyaj çantası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir