Evde Kumaştan Kız Bebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kumaştan Kız Bebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan bebek yapılışı ile ilgili daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde kumaştan kız bebek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kumaştan kız bebek yapımını öğrenerek, çocuklarınıza pratik bir şekilde bu güzel oyuncağı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Evde kumaştan kız bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Diğer kumaştan yapılan çalışmaları sitemizdeki kumaş kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kumaştan kız bebeği yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

bébé tissu – fabric baby – Stoff Baby

 

Yumurta Kolisinden Yapılan Çalışmalar 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boîtes d'œufs, Boxen von Eiern ve boxes of eggs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir