Fruko Gazoz Şişesinden Kurbağa Kumbara Yapmak

Evde nelerden kumbara yapabileceğinize güzel bir örnek paylaştım. Daha önce de plastik kumbara yapmak veya benzer malzemelerden kumbara yapmak için çeşitli resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım.

Bu yazımın da altında değişik kumbara yapma teknikleri ve örnekleri karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde de fruko gazoz şişesinden kurbağa kumbara yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamaları uygulayarak sizde gazoz şişesinden kumbara yapmak için bu güzel kendin yap projesini tamamlayabilirsiniz.

Plastik şişeden kurbağa kumbara yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel resimli anlatımdaki adımları yaptıktan sonra son olarak fermuar birleşimini de yaparak çocuklarınıza hem oynayacakları hem de para biriktirebilecekleri güzel bir kumbara yapmış olacaksınız.

 
 

Aslında bu çalışmaya cüzdan da diyebiliriz. Plastik şişeden kurbağa cüzdan yapmak diye de nitelendirebiliriz. Şimdi sizleri evde plastik şişeden cüzdan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fruko-gazoz-sisesinden-kurbaga-kumbara-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7443.html

 

Eva Kağıdından Gül Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından gül nasıl yapılır, eva kağıdından gül yap ve eva kağıdından neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir