Kağıttan Oyuncak Baykuş Yapmak

Kağıttan Oyuncak Baykuş Yapmak

Kağıttan yapılan çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve yapımı kolay olan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Öncelikle bu güzel çalışmayı yapıp, evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Evinizde vitrine koyabilir veya süs köşeniz varsa o gibi yerlere koyup, dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Kağıttan oyuncak yapmak için daha önce de sizlere bu başlık altından birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımını paylaşmıştım. Bu makale de ise kağıttan oyuncak baykuş yapmak için resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda baykuşu kağıttan nasıl yapacağınız adım adım gösterilmiş. Hatta tuvalet kağıdı rulosundan baykuş çalışması da diyebiliriz aslında bu resimli anlatımdaki çalışmaya…

Evde oyuncak baykuş yaparak çocuklarınızı sevindirebilir ve odalarına yeni bir oyuncak katabilirsiniz. Çocuklar bu tür oyuncakları çok severler ve onları odalarında görmekten ise son derece mutlu olurlar. Kartondan baykuş yapmak için öncelikle ben sizi resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Altta kağıttan kolay baykuş yapımı ile ilgili tüm detayları veren resimli anlatım yer alıyor. Kolay gelsin.

 
 

kagittan-oyuncak-baykus-yapmak

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki tuvalet kağıdı rulosundan yapabilirsiniz. Öncelikle karton rulonun üst kısmını resimli anlatımdaki gibi katlamanız ve yapıştırmanız gerekecek. Ardından baykuş çalışmasının gözleri için yine beyaz kağıt üzerine siyah kağıt kullanmanız yeterli oluyor. Kağıttan baykuşun üzerine ise pulları yine farklı renkteki kağıtları küçük yuvarlaklar şeklinde keserek yapıştırmanız yeterli oluyor. Sonuç itibariyle ortaya harika bir baykuş oyuncak çalışması çıkıyor. Bu güzel çalışmayı evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://nestorcarrarasrl.wordpress.com/contactenos/

 

Konserve Kutusundan Işık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş kutudan ışık yapmak, boş tenekeden ışık ve efektli ışıklı kutu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir