Kağıttan Süs Koyun Yapmak

Evde kağıttan süs koyun yapabilir ve magnet olarak da kullanabilirsiniz. Küçük koyun süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da kağıttan süs koyun yapmak isteyenler için detaylı resimli anlatım bulunuyor. Adım adım nasıl yapacağınız ve taslak halinde nasıl çalışacağınız resimli anlatımda yer alıyor.

Öncelikle beyaz bir kağıt veya karton, arkasından koyu renk lacivert veya siyah kağıt yada boyayarak da bu renge ulaşabilirsiniz. Koyun çalışmasının yüzünü, bacaklarını yaptıktan sonra ortaya harika bir kağıttan koyun çalışması çıkıyor. Bu çalışmayı çocuklarınızın odasında dolabına yapıştırabilirsiniz.

Arkasına yapıştırıcı veya mıknatıs koyarak buzdolabına magnet olarak da kullanabilirsiniz. Evde kartondan koyun yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer kartondan kuzu yapmak ve benzeri projelere bu yazımın hemen altında karşılaşacağınız benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan süs kuzu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kagittan-sus-koyun-yap

Kağıttan süs kuzu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde bu tür süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kartondan koyun süsü yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı yapmayı deneyin. Onların el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Hem de onların hayal gücünü de zorlamış olursunuz. Kendi odaları için çeşitli karton oyuncaklar yapmayı öğrenebilirler. Okulda bu tür çalışmalar el becerilerini geliştirebilir. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40678075

 

Duvara Dekoratif Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dekoratif sarkaç süs yap, evde kolay sarkaç süs yap ve fait pendule ornementale hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir