KARTONDAN OYUNCAK BEBEK YATAĞI YAPMAK

Çocuklarınıza pahalı oyuncaklar almak yerine bu tür çalışmalarla onları daha fazla sevindirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere kartondan oyuncak bebek yatağı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygularsanız, ayın oyuncağı çocuğunuza kısa sürede yapabilirsiniz. Malzeme olarak sadece karton koli ve maket bıçağı ile birlikte yapıştırıcı yeterli olacaktır. Resimli anlatımda yapıştırıcı kullanılan bir bölüm gözükmüyor.

Bunu ben ilave ettim. Çünkü daha sağlam ve dayanıklı olması amacıyla kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Bu güzel çalışmayı aslında şablonunu çıkarıp, ahşaptan da yapabilirsiniz.

Böylece çocuğunuza daha dayanıklı ve geçici bir oyuncak yapmamış olursunuz. Kartondan oyuncak yatak yapmak için resimli anlatımdaki örneği kısa sürede evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

 
 

Çocuklarınızla birlikte yaparsanız, hem onların el becerilerini ve düşüncelerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kolay gelsin.

kartondan-oyuncak-bebek-yatagi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-2503.html

 

GÜNLÜK SPOR SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. günlük spor saç modeli, spor örgü saç modeli ve spor örgülü saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir