Kartondan Sevimli Ayıcık Yapmak Şablonlu

Evde çocuklarınıza yapacağınız kolay oyuncaklardan sayılan bu çalışmayı çok seveceksiniz. Kartondan sevimli ayıcık yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde güzel karton oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu çalışmayı kartondan ayıcık magnet yapmak için de düşünebilirsiniz.

Yine keçeden ayıcık oyuncak yapmak için de aynı taslağı kullanabiliyorsunuz. Kartondan kolay şablon çıkartmak için öncelikle bu güzel çalışmanın taslak kısmını bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, kartonun üzerine kopya çekerek çizdiğiniz yerden kesmeniz yeterli olacaktır. Kartondan ayıcık oyuncaklar yapabilir ve çocuklarınızın odasını da süsleyebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları sitemizde kağıt karton bölümünde sıkça paylaşıyorum. Kartondan yapılan oyuncak çalışmalarını yine sitemizde oyuncak bölümünde de sıkça bulabilirsiniz. Evde kartondan kolay oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kartondan-sevimli-ayicik-yapmak-sablonlu

Kartondan kolay oyuncak yapmak için bu güzel resimli anlatımı kullanabilirsiniz. Şablonu kullanarak keçeden oyuncak ayı yapabilirsiniz. Kumaştan oyuncak ayı yapabilirsiniz. Bu taslağı kendinize göre geliştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Kartondan kolay oyuncak için sitemizde yer alan oyuncak ve kartondan yapılan çalışmalara ise kağıt karton bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı çocuklarınızın odasındaki çalışma masasına veya dolabınıza da asacak kartondan oyuncak ayı şeklinde de düşünebilirsiniz. Boyadıktan sonra inanın çalışma çok güzel ve eğlenceli gözüküyor. Bu güzel çalışma ile çocuklarınıza el işi çalışmalarını sevdirebilirsiniz ve ellerini daha iyi kullanabilme kabiliyetlerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/215910190

 

Kartondan Kolay Organizatör Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard organizer, Karton Veranstalter ve kartondan organizatör yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir