Kolay Boyama Resimleri 2016

Kolay Boyama Resimleri 2016

Birbirinden güzel ve eğlenceli boyama sayfalarını bu yazımda paylaşacağım. İsteyen ebeveynler bu resimlerin çıktılarını alabilir ve çocuklarına boyama sayfası olan kitap haline getirebilirler. Diğer resim boyama örneklerini sitemizde yer alan resim boyama kategorisinden ulaşabilirsiniz. Her gün yeni ve güzel boyama resimleri paylaşıyorum. Hatta çizgi film karakterleri boyama sayfalarını da kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Kolay boyama resimlerini hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten farklı ve güzel boyama sayfaları bulmaktayım. Sizlere her gün değişik boyama sayfalarını sitemizde paylaşmaya da devam edeceğim. En güzel ve kolay boyama sayfaları ise şöyle ;

einfach ausmalbilder – easy coloring pictures – faciles coloriages

 

Evde Kağıttan Yıldız Sarkaç Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan sarkaç yapımı, kağıt sarkaç yapılışı ve kağıt yıldız süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir