KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ RESİMLİ ANLATIMLAR

Evde çocuklarınıza kolay hayvan çizimleri arıyorsanız ve resimli anlatım olarak bulamadıysanız, bu yazımda sizlere resimli anlatıma sahip kolay hayvan resimleri çizme çalışması paylaştım.

İstediğiniz hayvanın olup olmadığını bilmiyorum. Ancak genel olarak en sevilen ve tanınmış hayvanların kolay çizimleri resimli anlatımda bulunuyor. Kolay hayvan çizimleri alt alta sıralanmış.

Telefondan veya tabletten bakıyorsanız aşağıya doğru resimleri çekip, nasıl çizildiklerini kolay anlatım sayesinde öğrenebilir ve çocuklarınıza öğretebilirsiniz.

Çocuklarınızın el becerilerini arttırmak için mutlaka onlara kalem kağıt verin ve neler çizebileceğini izleyin. Çocukların hayal gücü geniştir. Düşündüklerini belki kağıda dökemezler.

 
 

Ancak onlara bu tür kolay hayvan çizimleri ile hem eğlenecekleri zaman, hem de kolay hayvan çizimleri öğreterek okulda başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay hayvan çizmek için tüm örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-hayvan-cizimleri-resimli-anlatim

source

 

OKUL ÖNCESİ KARTONDAN KUPA BARDAK SAKSI YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı karton çalışmaları, kartondan kupa bardak saksı yapmak ve kartondan süs bardak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir