Kolay Kedi Çizimi

Kolay Kedi Çizimi

Bu yazımızda sizlere kolay kedi nasıl çizilir? onu göstereceğiz. Çocuğunuza veya çocuğunuzun kendisine çizdirebileceğiniz harika bir çalışma… Kolay resim çizimleri ile ilgili nasıl çizilir kategorisinde birçok hayvan resimlerinin kolay çizimlerini gösteren anlatımlı çalışmalar paylaştım.

Dilerseniz ilgili kategoriye bakabilir ve farklı hayvan çizimleri ile ilgili çalışmalara yönelebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde çocuklarınıza pratik bir şekilde kolay kedi çizimini öğrenebilecekleri bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Evinizde bu örnek resimde olduğu gibi çocuklarınıza alıştırma yaptırabilir ve örnek resimden yararlanarak çocuklarınızın çok kolay bir şekilde hayvan resmi çizmesini öğretebilirsiniz. Diğer hayvan resmi çizimleri ile ilgili çalışmalar yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak.

 
 

O çalışmalara da göz atabilir ve farklı hayvan resimleri çizimleri ile ilgili çocuklarınızı eğitme fırsatı bulabilirsiniz. Aşağıdaki örneği dilerseniz bilgisayarınızdan A4 kağıdına çıktı alabilir ve kopya taslak olarak çocuklarınıza kullandırtabilirsiniz.

kolay-kedi-cizimi

Bu örneği ekranınıza A4 kağıdı sabitleyerek, kopyasını çıkarabilirsiniz. Yada bakarak çocuğunuzla birlikte eğlenceli bir şekilde çizebilirsiniz.

dessin de chat – cat drawing – katzenzeichnen

 

50 Adet 2016 Lif Modelleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 lif modelleri, 2016 yeni lif modelleri ve de nouveaux modèles de fibres hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir