KOLAY KÖPEK BALIĞI ÇİZİMİ

Evde kolay köpek balığı çizim resimleri arıyorsanız, daha önce paylaştığımı hatırlıyorum. Bir kez daha güncellemek ve bulduğum bu güzel köpek balığı çizme resmini paylaşayım dedim.

Öğretici resim sayesinde nasıl köpek balığı çizeceğinizi adım adım öğrenebilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar gösterildiği için köpek balığını kolay bir şekilde çizebilirsiniz.

Boyama resmi olarak da kullanabilirsiniz. Kolay köpek balığı çizimi için bilgisayarınızdan çıktı da alabilirsiniz. Çıktısını aldığınız resmi boyama kitabı olarak da çocuklarınıza sunabilirsiniz.

Kolay köpek balığı çizmek için paylaştığım diğer çalışmaları sitemizde yer alan resim boyama ve resim çizimi kategorilerinde bulabilirsiniz. Kolay resim çizimlerini sürekli paylaşıyorum.

 
 

Hem anlatımlı olmaları, hem de adım adım nasıl çizeceğinizi belirten çalışmalar sayesinde çocuklarınızın el becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Kolay köpek balığı resmi çizmek için çalışma ise şöyle ;

kolay-kopek-baligi-cizmek

source

 

ANLATIMLI KOLAY HELLO KİTTY ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı hello kitty çizimi, detaylı hello kitty çizimi ve hello kitty boyama sayfası hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir