KOLAY MİNİMONLAR ÇİZİMİ

Kolay minimon çizimi arayanlar için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma buldum. Bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yaparken eğleneceğinizi söyleyebilirim.

Benimde çok sevdiğim animasyon filmi minionların çizimlerini bulduğumda sevindim. Bende evde deneyeceğim. Çizimi kolay ve adımlarla gösteriliyor.

Kolay minimon çizimi için daha önce yapımını anlatan oyuncak çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta keçeden minimon yapmak veya kumaş oyuncak minimon yapmak için anlatımları sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımın altında diğer minimon çalışmalarına göz atabilirsiniz. Anlatımlı minimon yapımı çalışmalarını yine buldukça bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Şimdi sizleri oyuncak minimon yapmak için aşamalı resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay minimon çizimi şöyle ;

kolay-minimon-cizimi

source

 

ANLATIMLI KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay at çizimi, kolay civciv çizimi ve kolay deve çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir