KUMAŞTAN BALİNA OYUNCAK YAPMAK

Kumaştan oyuncak yapmak için bir süredir paylaşım yapmıyordum. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde çocuklarınıza kumaştan oyuncak balina yapmak için güzel ve kolay bir anlatım paylaştım.

Şablonundan yararlanarak sizde evde kumaş balina oyuncağı yapabilirsiniz. Yapımı zor değil. İçini pamuk veya yün ile doldurmanız yeterlidir. Malzemeler ise koyu kumaş, pamuk veya yün, iğne iplik şeklindedir.

Şablonu bilgisayarınızın yazıcısı varsa oradan çıktı alıp, aynısını yapmayı deneyebilirsiniz. Göz kararı da nasıl yapacağınızı çözebilirsiniz. Resimli anlatımda örnek olarak nasıl yapıldığı hızlı bir şekilde aktarılmış.

Belki kafanız karışabilir ama daha önce de kumaştan oyuncak nasıl yapılır diyenler için sitemizde birçok çalışmanın anlatımlı videosu ile resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

 
 

Hatta bu yazımın altında da benzer kumaş oyuncak çalışmaları karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay kumaştan köpek balığı oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-balina-oyuncak-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/151503974942737215/

 

YENİ HAVLU KENARI MOTİFLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 havlu kenarı modelleri, 2016 havlu kenarı modelleri ve 2017 havlu kenarı modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir