Kumaştan Evde Kız Çocuk Elbisesi Yapmak

Minik sevimli kızlarınız varsa ve onlara düğünde yada nişanda giyebilecekleri bir elbise yapmak isterseniz? bu yazımda paylaştığım resimli anlatım tam size göre… yapmanız gereken paylaştığım resimli anlatımdaki kumaştan evde kız çocuk elbisesi yapmak için tarife uymak ve adımları izlemektir. Bu sayede sizde çocuklarınıza kumaştan elbiseler yapabilecek ve onları sevindirebileceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı parça kumaşlardan ve iğne iplik gibi kolay bulunur malzemeleri bir araya getirerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kolay kumaştan elbise yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu tür çalışmaları sitemizdeki değerlendirme bölümünde ve giyim kategorilerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kumaştan evde kız çocuk elbisesi yapmak için malzemeler ise ;

  • kumaş parçaları.
  • dantelli parçalar.
  • iğne iplik.
  • yakalık.
  • toplu iğne.
 
 

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve uyarlayabilirsiniz. Yapmanız gereken resimli anlatımda gösterildiği gibi öncelikle elbisenin taslağını çıkartmak. Daha sonra taslağı gerekli yerlerini parçalar halinde yapıp, ana parçaya ilave etmek. Aynı zamanda dantelli parçaları da süsleme amaçlı elbisenin üzerine eklemek yeterli olacaktır. Yapımını anlatan çalışmayı altta paylaştım.

Detayları resimli anlatımdan alarak sizde bu güzel elbiseyi veya benzerini yapabilirsiniz. Evde kolay kumaştan elbise yapmak isteyenler için paylaştığım çalışma hem kolay yapılabilir cinsten, hem de hemen eğlenerek tamamlayacağınız şekilde anlatılmış. Şimdi sizleri kumaştan kız çocuk elbise yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-evde-kiz-cocuk-elbisesi-yapmak

Evde kumaştan kız çocuklarınıza elbiseler yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Kumaştan kolay elbise yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40582879

 

Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaştan sarkaç saksılık, Pendel jardiniere ve pendule jardinière hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir