Kumaştan Oyuncak Yavru Geyik Yapmak

Evde kolay oyuncak yapma çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda da sizlere kumaştan yapılan oyuncak çalışmaları olarak güzel bir oyuncağın resimli anlatımını paylaştım. Kumaştan oyuncak yavru geyik yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatım sayesinde kısa sürede bu çalışmayı adımları takip ederek sizde evinizde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Evde kumaştan oyuncak yapmak için paylaştığım diğer oyuncaklara sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kumaştan oyuncak geyik yapmak için resimli anlatım sayesinde parça kumaşları bir araya getirdikten sonra pamuk veya yün kullanarak oyuncak geyik çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Kumaştan oyuncak geyik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • parlak kumaş.
  • iğne iplik.
  • makas.
  • yün veya pamuk.

Malzemeleri temin ettikten sonra öncelikle geyik oyuncağın parçalarını oluşturmanız gerekir. Makas ile kumaş parçasını resimli anlatımdaki adımlara göre kestikten sonra, iğne iplik yardımı ile parçaları birleştirmeye başlayabilirsiniz. Kumaştan geyik oyuncak yapmak için içini pamuk yada yün ile doldurabilirsiniz. Kumaştan oyuncak geyik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kumastan-oyuncak-yavru-geyik-yapmak

Evde kumaştan oyuncak geyik yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde çocuklarınıza oyuncak olarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Dilerseniz evinizde TV ünitesinin önüne süs oyuncak olarak da bu güzel kumaş yavru geyik oyuncak çalışmasından yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için sitemizde birçok oyuncağın yapımını sizlere daha önce de paylaşmıştım. Keçeden oyuncak yapmak, kumaştan oyuncak yapmayı anlatan birçok çalışmayı sitemizdeki oyuncak kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Amigurumi Tavşan Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi oyuncak tavşan, amigurumi tavşan oyuncak ve evde kolay örgü oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir