Okul Öncesi Harfleri Öğrenme Resimleri

Evde okul öncesi harfleri öğrenme resimleri olarak paylaştığım sevimli alfabeleri bilgisayarınızdan çıktı alıp, çocuklarınıza hem öğretebilirsiniz. Hem de öğrenirlerken eğlenerek ezberlemelerine yardımcı olabilirsiniz. Sitemizde yer alan okul öncesi çalışmalar yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak.

Okul öncesi harfleri daha önce de paylaşmıştım. Çocukların eğitiminde önemli yeri var. Hatta çocuklarımıza bir şeyi öğretmek istediğimizde onlara oyunmuş gibi gelmesini sağlamalısınız. Okul öncesi harfleri de öğretirken böyle sevimli alfabe çalışmalarını araştırıp, çocuklarınızın önüne getirmelisiniz. Evde bu tür çalışmaları sizde yapabilirsiniz.

Çocuğunuzun ismini kartondan harf yapıp süsleyerek odalarında duvara asabilirsiniz. Kartondan harf yapmak için sitemizde süslü çalışmalara ulaşabileceğinizi söyleyebilirim. Evde kolay kartondan alfabe yaparak çocuklarınıza eğlenerek alfabeyi sökmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizleri okul öncesi harfleri öğrenme resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

okul-oncesi-harfleri-ogrenme-resimleri

Paylaştığım resimli anlatımda İngilizce alfabe harfleri paylaşılmış. Siz keserken olmayan harfleri iki kere çıktı alıp, altına kalemle veya parçalarla ” Ş, Ü, İ, Ğ ” gibi harfleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaparak çocuklarınızın alfabeyi sökmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğlenerek onlara oyun gibi tüm okul öncesi bilgileri kolaylıkla öğretebilirsiniz.

Çocuklar o yaşlarda hem oyuna daha çok yatkın oldukları için bu tür eğitim çalışmalarını oyunla birlikte yapabilirsiniz. Çoğu ebeveyn çocuklarını ödüllendirme yöntemi ile de eğitmektedirler. Ancak bu birçok kişi tarafından sakıncalı görülürken, bazı kişiler tarafından da mantıklı görülmektedir. Tabi bunu iyi dengelemek gerekir.

source : http://stylowi.pl/37656303

 

Kumaştan Oyuncak Yapmak Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde basit oyuncak yap, evde kumaş oyuncak yap ve fabric toys hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir