Okul Öncesi Kavram Etkinlikleri

Okul Öncesi Kavram Etkinlikleri

Çocuklarınıza okul öncesi öğretebileceğiniz çok güzel resimli kavram etkinliklerini bu başlıkta paylaşacağım. Yine ilerleyen günlerde değişik zıt kavramlar ve duyu kavramlarına örnek olacak resimli anlatımlar da paylaşacağım. Bu sayede çocuklarınızı okula gitmeden önce bir takım kavramları en azından hatırlatıcı olarak öğretmiş olacaksınız.

 
 

Okul öncesi eğitim çok önemli olup, çocuklarınıza oyunlar eşliğinde birtakım bilgileri evde sizde kolaylıkla öğretebilirsiniz. Okul öncesi kavram etkinliklerini ilerleyen günlerde bolca paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım etkinlikler ise karışık etkinlikler ve işinize yarayacak resimli anlatıma sahip etkinliklerdir. Kolay gelsin.

source : http://okuloncesietkinlikleri.com/kavram-ornek-etkinlikleri-119/kavram-etkinlikleri-6056/

Vorschul – pre-school – préscolaire

 

Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. broderie au ruban rose, evde kurdele nakışı gül yapılışı ve kolay kurdele nakışı gül motifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir