Papağan Resmi Nasıl Çizilir

Evde Kolay Papağan Resmi Nasıl Çizilir?

Çocukların en çok sevdiği işlerden birisi de resim çizmektir. Birçok çocuk annesine veya babasına bana resim bul boyamak istiyorum demekte… Bu yazımızda sizlere kolay ve pratik resim çizmekle ilgili bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda sizlere çok kolay bir şekilde papağan resmi nasıl çizilir? bunu paylaşacağız.

Bu paylaşımı çocuklarınızla ilk etapta siz yapın, daha sonra onların kendi kendine yapabildiklerini fark edeceksiniz. Eğer sizde papağan resmi nasıl çizilir? diye merak ediyorsanız… bu yazımda paylaşacağım kolay çizimlerden yararlanabilirsiniz.

Yeni papağan resmi çizimlerini sizlere ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda şimdilik birkaç adet papağan resmi çizimi ile ilgili paylaşımda bulunacağım. Ancak ilerleyen paylaşımlarımda sizlere daha fazla ve en güzel papağan resim şablonlarını paylaşacağım. Kolay papağan çizimi ile ilgili tüm örnek çalışmaları bu başlık altında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yada çocuklarınız çok küçükse onlara bu güzel paylaşımı yapabilir ve boyamaları için onların önüne getirebilirsiniz.

kolay-papagan-nasil-cizilir

 
 

papagan-nasil-cizilir

kolay-papagan-cizme
Bir sonraki paylaşımımızda ise kolaylıkla tavşan resmi çizmeyi sizlere anlatacağız. Sizinde bu şekilde yaptığınız çalışmalar varsa bize https://www.facebook.com/makalepark adresinden ulaştırabilirsiniz.

to draw a parrot – um einen Papagei zeichnen – pour dessiner un perroquet

 

Dondurma Çubuğu İle Eğlenceli Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. barre de passe, barres de loisirs ve dondurma çubuğundan ev hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir