Pet Bardaktan Oyuncak Kurbağa Yapmak

Evde çocuklarınız ile okul öncesi veya iş teknik derslerinden verilen ödevler için hazırlayacağınız güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çocuklarınızla eğlenerek yapabileceğiniz pet bardaktan oyuncak kurbağa yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde pet bardağı yeşile boyadıktan sonra kurbağanın gözlerini ve ayaklarını yaptıktan sonra oyuncak maket çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Daha önce kartondan oyuncak kurbağa yapmak veya kaplumbağa yapmaktı sanırım nasıl yapıldığını paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise sadece karton yerine pet bardak kullanılmış. Sizde aynısını çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun el becerilerini de gelişmesine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizi evde plastik bardaktan kurbağa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

pet-bardaktan-oyuncak-kurbaga-yapmak

source : http://stylowi.pl/41757400

 

Evde Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çoraptan oyuncak tavşan yap, eski çoraptan oyuncak yap ve eski çoraptan tavşan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir