Renkli Tahta Oyuncak Yapmak

Evde çocuklarınıza yapabileceğiniz veya yaptırabileceğiniz güzel bir oyuncak çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Bu güzel çalışma benim hoşuma gitti. Gerçekten çocuklarınıza hem renkleri sevdirecek hem de renkleri öğretebileceğiniz eğlenceli bir oyuncak türü olduğunu söyleyebilirim. Yapımı kolay gözüküyor. Resimleri bir marangoza gösterdiğinizde size aynı çalışmayı gün içinde yapıp yetiştirebilir. Yaptırdığınız çalışmada aralarda bulunan tahtaları ise canlı renklere sprey boya ile boyayabilir ve çocuklarınıza renkleri öğretebilirsiniz. Evde ahşaptan oyuncak yapmak isteyenler için uygun bir oyuncak olacağını söyleyebilirim. Üstelik çocuklarınız bu oyuncak ile hem eğlenerek oynayabilirler. Hem de yapılan bu oyuncağı çeşitli şekillerde de kullanabilirler. Ters çevrildiğinde masa oluyor. Yatay koyulduğunda sallanan beşik misali güzel bir oyuncağa dönüşebiliyor. Tekrar yatay ters çevrildiğinde ise rampa görevi görüyor. Bu sayede çocuklar üzerine çıkıp inebiliyorlar. Gerçekten güzel bir oyuncak türü ve mutlaka yaptırmanızı veya el beceriniz varsa aynısını yapmanızı öneririm. Şimdi sizleri yapılmış birkaç kare resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

renkli-tahta-oyuncak-yapmak2

Renkli tahtalardan oluşan bu güzel oyuncak türünü marangozlara yaptırabilirsiniz. Sitemizde yer alan resimleri telefonunuzdan veya tablet üzerinden bir marangoza göstermeniz yeterli olacaktır. Hatta bilgisayarınızdan çıktısını alabilir ve kısa sürede ahşaptan bu çalışmayı yapacak kişilere iletebilirsiniz. Çocuklarınızın beğeneceğini söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source : http://www.bambinogoodies.co.uk/swoon-rainbow-rocker/

 

Ahşaptan Kuzu Şeklinde Kitaplık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan kitaplık yapmak, ahşaptan kuzu kitaplık yapmak ve kartondan koyun yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir