Resimli Ön Sayfa Örnekleri – Kapak Sayfaları

Resimli Ön Sayfa Örnekleri – Kapak Sayfaları

Birbirinden güzel kapak resimlerini çok beğeneceksiniz. Ödev yazılarına kapak arıyorsanız bu resimleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel ve resimli sayfalar çok hoşunuza gidecek. Özellikle okul öğrencileri bu kapak sayfalarına bayılacaklar. Resimli ön sayfa şablonlarını dilediğiniz gibi bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alabilir ve kullanabilirsiniz.

 
 

Resimli çok güzel sayfa örnekleri olarak toplam 20 adet şablon paylaşacağım. Beğendiğiniz resimli ön sayfa şablonunu çıktı alabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Resimli ön sayfa örnekleri ise şöyle ;

Bildseite – Cette page illustrée – illustrated page

 

Makrome Hamak Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. faire hamac, hamak nasıl yapılır ve kolay hamak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir