Sevimli Ders Not Kağıtları 2016

Sevimli Ders Not Kağıtları 2016

Çok sevimli bir kaç dersleriniz için not tutabileceğiniz kağıt veya sticker örnekleri paylaşacağım. Bilgisayarınızın yazıcısından çıktısını alıp, not kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Okul kapısına not kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Ders notlarınızı, ödev notlarınızı alıp unutmamanızı sağlayacak yerlere asabilirsiniz. Keyifli bir şekilde ders çalışırken aldığınız notları bu sevimli çizelgelere kayıt edebilir ve mutlu olabilirsiniz. Sevimli not kağıtlarını çok beğeneceksiniz. En güzel ve yeni olan bu derslerinizde kullanacağınız not kağıt örnekleri ise aşağıdaki gibidir. İlerleyen zamanda daha değişiklerini veya farklılarını görürsem paylaşacağım.

 
 

Ders çalışırken düz kağıtlara not alacağınıza bu sevimli not kağıtlarına almalısınız. Hem unutmamanızı sağlarlar. Hem de kolay hatırlamanızı sağlayacaklardır. Derslerinizde önemli gördüğünüz yerleri bu sevimli kartlara işleyin. Kolay gelsin.

note paper – papier à lettres – Notizpapier

 

Kurdeleden Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bandrosen, beyaz kurdele gül ve kurdeleden gül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir