TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK

Daha önceki yazımda da olduğu gibi tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Küçük ve basit çalışmalar olsa da biraz emek vermek gerekiyor. Zor olmayan işleri genelde bulmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım örnekte resimli anlatım olarak tüm detaylar verilmemiş. Ancak tuvalet kağıdından minyatür adam yapmak isteyen olursa diye paylaşmak istedim. Yine de fikir oluşturacağını düşünüyorum.

Bu tür süslemeler ile çocuklarınızın odasını oldukça güzel bir hale dönüştürebilir ve süsleyebilirsiniz. Pahalı oyuncaklar almak yerine evdeki bu tür malzemelerle kolaylıkla ve masrafsız çok güzel eğlencelik oyuncaklar yapabilirsiniz.

Sitemizde bu tür fikirleri oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri tuvalet kağıdı rulosundan minyatür adam yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tuvalet-kagidi-rulosundan-minyatur-adam-yapmak

source

 

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN TABLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tuvalet kağıdı rulosundan dürbün yapımı, tuvalet kağıdı rulosundan duvar süsü ve tuvalet kağıdı rulosundan etkinlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir