Urgan İpten Oyuncak Top Yapmak

Evde çocuklarınıza urgan ipten oyuncak top yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı çocuklarınıza yapabilirsiniz. Evde ipten oyuncak top yapmak için öncelikle kalın bir urgan ipe ihtiyacınız var.

Evinizde kalın ip yoksa, inşaat malzemeleri satan yerlerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Yine büyük yapı marketlerden de kalın urgan ip satın alarak bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile urgan ipten oyuncak toplar yapabilir ve çocuklarınıza sağlıklı bir oyuncak yapmış olursunuz.

Kalın ipten oyuncak top yapmak için malzemeler sadece ip ve elleriniz olduğunu söyleyebilirim. Resimli anlatımda urgan ipten top yapmak için tüm adımlar gösteriliyor. Adım adım sizde ipi dolayarak top haline dönüştürebilirsiniz. Hem sağlam hem de kolaylıkla çocuklarınızın bozamayacağı bağlama tekniği ile yapılıyor. Şimdi sizleri urgan ipten kolay top yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

urgan-ipten-oyuncak-top-yapmak

İp atlama tekniği ile kalın urgan ipten top yapmak oldukça kolay gözüküyor. Sizde kalın urgandan oyuncak top yapabilir ve çocuklarınıza oynamaları için güzel bir top yapabilirsiniz. Bazen çocukların yaramazlık yapmaması için onlara bir takım oyuncaklar veririz ve onları kısa süreliğine de olsa sustururuz. Bu çalışma da işte tam bu konuda size yardımcı olacak güzel bir proje olduğunu söyleyebilirim. Sizde evinizde kalın ipten kolay oyuncak top yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

source : http://www.buzzfeed.com/maitlandquitmeyer/heres-how-to-tie-anything-and-everything?utm_term=.epRrvgbyDn&sub=3728464_5285917

 

Ponpon Keçeden Tavşan Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pompon Kaninchen, pompon lapin ve pompon rabbit hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir