Yeni Arthur Çizgifilm Boyama Sayfaları

Yeni Arthur Çizgifilm Boyama Sayfaları

Uzun zamandır çizgifilm boyama resimleri paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çocukların sevdiği karakter olan arthur çizgifilminden karelerin boyama sayfalarını paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Bu sayfaları yazıcıdan çıkarıp boyama kitabı haline getirebilirsiniz. Resim boyama bölümüne eklediğim bu çalışmanın benzerlerini yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkan bölümden ulaşabilirsiniz. İlgili kategoriye girdiğinizde ise birbirinden farklı resim boyama sayfaları ve yeni boyama resimlerine ulaşmanız da mümkündür.

Birbirinden değişik ve güzel artur boyama sayfalarını görünce bayılacaksınız. Çocuklarınız bu çizgi film karakterini çok seviyorlar. Benzer karikatür boyama sayfalarını sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza bilgisayardan çıktı almadan paint benzeri programlarla da boyama işlemi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Resim boyama sayfalarında paylaştığım birçok resim işinize yarayabilir. Kolay gelsin.

 
 

Çizgi film karakter boyama sayfalarını sürekli olarak bu başlık altında bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan resim boyama kategorisine girerek diğer çizgifilm karakterlerinin boyama resimlerine ulaşabilirsiniz. Resim boyama sayfalarını her gün güncel olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu sayede resim boyamayı seven çocuklarınız için ister yazıcıdan çıktılarını alabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınıza kayıt edip, paint veya benzeri resim boyama programlarını kullanarak çocuklarınızın resimleri boyamalarını sağlayabilirsiniz. Unutmayın resimleri boyayarak çocuklar hayal gücünü kullanır ve gelişimlerine de olumlu etki eder. Bu yüzden çocuklarınıza bu tür resim boyama sayfalarının çıktısını alıp, boyama kitabı haline getirmenizi öneririm. Kolay gelsin.

source : http://www.coloring-pages-kids.com/coloring-pages/cartoon-character-coloring-pages/arthur-and-the-minimoys-coloring-pages/arthur-minimoys-coloring-pages-gallery.php

 

Polar Kumaşından Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı oyuncak, evde kolay oyuncak yapmak ve polar kumaşından oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir