Yeni Asterix Oburix Boyama Resimleri

Yeni Asterix Oburix Boyama Resimleri

Yeni boyama sayfaları ile karşınızdayım. Bu yazımda sizlere yeni asterix oburix boyama resimleri paylaştım. Altta örnek boyama resimlerinden yararlanabilirsiniz. İster çıktı alıp çocuklarınıza boyama kitabı haline getirebilirsiniz. İsterseniz de bilgisayarınıza kayıt edip, boyama programları ile çocuklarınızın boyaması için kullanabilirsiniz. Yeni resim boyama sayfalarını sürekli olarak sitemize eklemeye çalışıyorum. Çünkü bu tür çalışmaları arayan çok ziyaretçimiz oluyor.

Sitemizde yer alan resim boyama kategorisinde ki çizgi film karakter boyama sayfalarından yararlanabilirsiniz. Değişik boyama sayfalarına ulaşacağınız bölümde yer alan boyama resimleri ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Asterix boyama sayfaları olarak sanırım bu ilk paylaşımım olacak. Bildiğiniz gibi çocukların severek takip ettiği çizgi film veya animasyon filmi olarak asterix oburix boyama sayfalarına bayılıyorlar. Bu yüzden bu yazımda paylaştığım resimlerin dışında diğer boyama sayfalarına ulaşmak için resim boyama kategorisine göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri asterix boyama sayfaları ile baş başa bırakıyorum.

 
 

Birbirinden güzel asterix boyama resimleri sayesinde çocuklarınızı hem mutlu edeceksiniz. Hem de farklı olan bu resimlerin çıktısını alıp boyama kitabi haline getirebileceksiniz. Farklı çizgi film karakter boyama sayfalarını sitemizde resim boyama bölümünde sürekli olarak paylaşmaya devam edeceğim. Yine bu yazımın altında benzer yazılar bölümünde diğer paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Yeni boyama sayfaları için bu başlığı takip etmeyi unutmayın. Sürekli olarak bu bölüm altından yeni boyama resimlerini paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : http://www.coloring-pages-kids.com/coloring-pages/cartoon-character-coloring-pages/asterix-and-obelisk-coloring-pages/asterix-and-obelisk-coloring-pages-gallery.php

 

Deniz Taşlarından Duvara Asacak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşından asacak yapımı, çakıl taşlarından askı yapmak ve deniz taşından takı askılığı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir