Yeni Barbie Lüks Tatil Evi – Oyuncak Tanıtımı

Yeni Barbie Lüks Tatil Evi – Oyuncak Tanıtımı

Bu yazımda sizlere güzel bir oyuncağın tanıtımını yapacağım. Özellikle kız çocuklarını ilgilendiren bu oyuncağı merak edenlere güzel bir anlatımlı video da paylaştım. Erkek çocukları araba, inşaat, kepçe, kamyon ve yapı araçlarının minyatür oyuncakları ile oynamayı severler. Kız çocukları ise tam tersi ev maketi, ev oyuncakları, barbie oyunları, barbie oyuncaklarını severler. Bu yazımda da yeni barbie lüks tatil evi adlı oyuncak tanıtımı ile ilgili güzel bir video paylaşacağım.

Bu oyuncak modelinden kızınıza almayı düşünüyorsanız veya henüz almadıysanız mutlaka tanıtım videosunu izlemelisiniz. İzledikten sonra kendinizi bir oyuncakçıda veya oyuncak satan kırtasiyede bulabilirsiniz. Kızlarınızı bu güzel oyuncaklar ile hem keyifli zaman geçirmelerini, hem de küçük minyatür ev aletleri ile gerçek ev aletlerini öğrenmelerini de kolaylaştırabilirsiniz. Eskiden bu tür oyuncaklar yoktu. Şimdi teknolojinin gelişmesi ve modern hayatın gereksinimleri nedeniyle artık oyuncaklar da gelişti. Fakat oyuncakların da sağlıklı ve sağlıksızı olmakta… bu yüzden oyuncak alırken çok dikkatli olmak gerekiyor.

 
 

 

 

Yukarıdaki barbie videolarını izledikten sonra kız çocuklarınıza bu güzel oyuncaklardan almaya karar vereceğinizden eminim. Kolay gelsin.

jouets Barbie – barbie toys – Barbie Spielzeug

 

Evde Alçıdan Çakıl Taşlarıyla Vazo Süsleme Projesi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alçıdan vazo süsleme, çakıl taşlarından saksı ve Gipstopf hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir