Yeni Dinazor Boyama Resimleri

Yeni Dinazor Boyama Resimleri

Çocukların en çok boyamaktan zevk aldığı resimlerin başında daima dinazorlar gelir. Bu yazımda sizlere dinazor boyama resimleri paylaştım. Birbirinden değişik ve hiçbir yerde olmayan dinazor boyama sayfaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Paylaştığım dinazor boyama resimlerinin çıktısını alabilir ve evinizde çocuklarınıza boyam kitabı haline de getirebilirsiniz.

Dilerseniz bilgisayarınıza kayıt edip, paint veya benzeri boyama programları ile çocuklarınızın hem bilgisayar öğrenimini arttırabilirsiniz. Hem de dinazor resimlerini boyayarak eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Dinazorlar hayatımızın her alanında var olurlar. Dinazor neslinin yok oluşu, dinazorların nasıl yer yüzünden kayboldukları ve hala kazılarda bulunan dinazor kemikleri gibi birçok soru işareti sürekli kafamızı kurcalar.

 
 

Çocuklara göre ise dinazorlar her ne kadar büyük cüsseli hayvanlar olsa da, onlara göre kedi köpekten farkları yoktur. Hele ki dinazor boyama resimleri denilince hemen çocuklar renkli boyalarını alırlar ve boyayacakları dinazora hangi rengi kullansam diye düşünmeye başlarlar. Bu makalemde dinazor boyama resimlerine bayılacaksınız. Çocuklarınıza hemen çıktısını alıp veya bilgisayar üzerinden boyamaları için hemen kayıt edeceğinize eminim. Kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi çocuklarınız hem dinazorları boyayacak, hem de dinazorların ingilizce isimlerini öğrenebilecekler… birçok çocuk dinazorların ismini azda olsa bilirler. Bu resimli boyama sayfalarında hem öğretici bilgiler yer alıyor. Hem de çocukların keyifli zaman geçirebilmeleri için birbirinden farklı boyama dinazor resimleri yer alıyor. Resimlerin çıktısını alıp, çocuklarınıza mutlaka dinazor boyama sayfalarından oluşan boyama kitapları yapmalısınız. Kolay gelsin.

source : http://www.dinosaur-coloring.com/

 

Evde Amigurumi Ejderha Oyuncak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi dragon oyuncak, amigurumi ejderha oyuncak ve amigurumi örgü oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir