Yeni Harf Kuklalar – Şablonlu

Yeni Harf Kuklalar – Şablonlu

Evde kukla yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaştım. Farklı alfabe harflerinden kukla yapımını gösteren şablonlar paylaşacağım. Bu kuklaları kartondan yapabilir ve kol, bacak kısımlarının oynaması için raptiye kullanabilirsiniz. Gerçekten harika bir çalışma olan bu projeyi sizde evinizde çocuklarınızla eğlenerek yapabilirsiniz.

 
 

Paylaşacağım harf kukla şablonlarını bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra çocuklarınız ile boyayıp, raptiye ile tutturduktan sonra kolu ve bacağı oynayan harf kuklalara sahip olmuş olursunuz. Eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka evinizde çocuklarınızla birlikte yapmalısınız. Örnek şablonları aşağıda paylaştım. Umarım beğenir ve güzel yorumlarınızı bırakırsınız. Sosyal ortamda da bu güzel çalışmaları paylaşırsanız ayrıca sevinirim. Kolay gelsin.

source : http://www.coloreandodibujos.com/

Briefe Puppen – lettres marionnettes – letters puppets

 

Yeni Karton Maske Şablonları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard stencil mask, carton pochoir ve hayvan maske şablon hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir