Yeni Karton Maske Şablonları 2016

Yeni Karton Maske Şablonları 2016

Çocuklarınızın çok hoşuna gidecek güzel bir paylaşımda bulunacağım. Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve eğlenceli yeni karton maske şablonları paylaştım. Değişik karton maske taslakları yani şablonları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük boyutlu bu şablonları bilgisayarınızın yazıcısından çıktı olarak alabilir ve kalın bir mukavvaya yapıştırdıktan sonra çocuklarınıza maske olarak hazırlayabilirsiniz. Yine çocuklarınız bu renksiz maskeleri istedikleri renklere boyayabilirler ve eğlenebilirler.

 
 

Hayvan karton maske şablonları bakımından birçok örneği göreceğiniz bu çalışmadaki tüm resimlerin büyük halini görüntüleyebilirsiniz. Birhobi.com adlı adreste karşılaştığım bu güzel çalışmaları sizlerde evinizde eğlenerek kullanabilir ve çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eskiden gazetelerin eklerinde verilen bu çalışmaları artık İnternet ortamında bulmak mümkün. Maket kategorisinde sizlere kartondan araba yapımı, kartondan kepçe yapımı gibi şablonlar da paylaştım. Hatta epey profesyonel olan o çalışmaları çocuklarınız değilde yetişkinler daha iyi kafa yorup yapabilirler.

source : http://www.birhobi.com/resmi/karton-maske-sablonlari.html

cardboard stencil mask – carton pochoir – Karton Schablonenmaske

 

Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hayvan desenli dikiş kalıpları, hayvanlı dikiş kalıp örnekleri ve kedi desenli dikiş kalıpları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir