Yeni Okula Giden Kız Çocuğu Saç Modeli

Saç modelleri kategorisine eklediğim bu güzel çalışma da çocuklarınızı okula gönderirken yapabileceğiniz güzel bir saç modeli paylaştım. Yeni saç modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda kolay saç örgüsü yapmak isteyenler adımları uygulayarak çocuklarının saçlarını yapabilirler. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan saç modelleri bölümünde sürekli olarak paylaştım. Şu sıralar okula giden kız çocuklarınızın saçlarını bu güzel modelden yapabilirsiniz. Bu yeni saç modelini çocuklarınıza düğünlerde ve nişanlarda da yapabilirsiniz.

Evde kolay saç yapmak isteyenler için daha değişik modelleri ilerleyen günlerde sürekli paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kız çocuk saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-okula-giden-kiz-cocuk-sac-modeli

Evde çocuklarınıza yapacağınız kolay saç modelleri ile hem okula düzenli göndermiş olacaksınız. Hem de değişik çocuk saç modelleri ile her gün okula yeni saç modeli ile çocuklarınızı gönderebileceksiniz. Evde kolay saç modeli yapmak için sitemizdeki saç modelleri bölümüne mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Bu yazımın da hemen altında benzer yazılar kısmında farklı saç modelleri yapmak isteyenler için değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Güzel saç modellerini ilerleyen günlerde sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40167349

 

Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı ipinden bileklik, bracelet facile ve easy wristband hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. turksaglik diyor ki:

    çok kolay gözüküyo kızım okul çağına geldiğinde bende bunu deniyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir