Yeni Sevimli Mektup Kağıtları

Yeni Sevimli Mektup Kağıtları

Bu yazımda ise sizlere çok güzel ve şirin mektup kağıtlarını paylaşacağım. Eskiden ne yaygındı mektuplaşmak… şimdi ise herkes net üzerinden görüşüyor, haberleşiyor. Ancak eskiden teknolojinin olmadığı zamanlarda mektuplaşmak, gönderdiğin yazıya cevap gelmesini beklemek… hem güzeldi. hem meraklandırıcı ve heyecanlıydı. Şimdilerde kimse mektuplaşmıyor, gittiği yerden kart atmıyor. Çünkü teknoloji eski aktivitelerin önünü kesti. Artık hemen hemen her şeyi internetten yapabiliyoruz. Fakat bu yazımda paylaşacağım sevimli mektup kağıtlarını çocuklarınıza çıktısını alıp, kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Not tutarlar, arkadaşları ile mektuplaşırlar. Eğlenebilirler. İsterseniz bir deneyin…

 
 

2016 yeni sevimli mektup kağıt örnekleri ise şöyle ;

 

Schreibpapier – papier à lettres – letter paper

 

Sevimli Ders Not Kağıtları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eğlenceli not kağıt şablonları, note paper ve Notizpapier hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir